TEXI HD FORTE-B UF

8 950,00 zł
Brutto
Dostępny w magazynie
Stebnówka 1-igłowa z potrójnym transportem, regulowaną wysokością kroczenia stopek i dużym chwytaczem. Wyposażona w energooszczędny silnik AC Servo 220-240 V o mocy 750W. Przeznaczona do pracy w przemyśle. Do szycia grubych i bardzo grubych materiałów. Przystosowana do lamowania (również na ostrych łukach).
Ilość

Stebnówka 1-igłowa z potrójnym transportem, regulowaną wysokością kroczenia stopek i dużym chwytaczem. Wyposażona w energooszczędny silnik AC Servo 220-240 V o mocy 750 W.
Przeznaczona do pracy w przemyśle. Do szycia grubych i bardzo grubych materiałów. Przystosowana do lamowania (również na ostrych łukach).


Lamownik zamawiany oddzielnie w zależności od szerokości taśmy i sposobu zawijania. Idealna dla tapicerów, kaletników, producentów odzieży skórzanej, siedzeń samochodowych (automotive) itp.


Specyfikacja techniczna:
- potrójny transport - dolny i górny stopkowy oraz igłowy
- długość ściegu do 8 mm
- wysokość podnoszenia stopek 14 mm
- maksymalna prędkość szycia 2.800 ściegów/min
- prześwit między igielnicą, a ramieniem maszyny 26 cm
- duży chwytacz o osi pionowej
- system igieł 134-35
- zalecana grubość nici do 15

Sprzedawana w pakiecie PREMIUM

  2 lata pełnej gwarancji.

STAND HD TEXI PREMIUM SILVER - stalowa, stabilna i trwała podstawa do ciężkich maszyn, z regulowaną wysokością (69-83 cm), uchwytem na oliwiarkę i oliwiarką. Malowana proszkowo na kolor srebrny RAL 9006, dopasowany do kolorystyki krzeseł serii Ergolinia.

TABLE TOP TF PREMIUM XL - specjalnie powiększona i wyprofilowana płyta stołu ułatwiająca szycie dużych elementów. Wymiary 130x90/70x4 cm (długość x szerokość w największym miejscu / szerokość w najmniejszym miejscu x wysokość).
Najwyższej jakości płyta stołu wykonana z brzozowej sklejki (30 warstw), znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia płyt PREMIUM XL jest pokryta laminatem odpornym na uderzenia, odpryski, ścieranie, oddziaływanie oleju oraz wilgoci. Boki zabezpieczone listwami ABS. Płyty TEXI PREMIUM XL nie zawierają szkodliwych składników.

TEXI POWER 750 S - energooszczędny silnik jednofazowy 220-240V AC Servo o mocy 750W, który pracuje tylko wtedy, gdy maszyna szyje (nie ma biegu jałowego). Mimo, że jego moc przewyższa dotychczas stosowane elektroniczne i standardowe silniki sprzęgłowe, oszczędza 70% energii.

Ciesz się ciszą, oszczędzaj energię.

Product Details

TEXI

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone*

Powiązane produkty