Filtruj po cenie

Filtruj według

Tagi

Brak zdefiniowanych tagów.

Maszyny do szycia domowe

Bogaty asortyment naszego sklepu składa się m.in. z wysokiej klasy, domowych maszyn do szycia. Znajdziesz tutaj również szeroki wybór:

Jako certyfikowany dystrybutor sprzętu krawieckiego i szwalniczego firm takich jak Elna, Janome, Juki, Redstar, Texi, Pfaff, Juno, Brother, Texi Ballerina oraz Husqvarna oferujemy produkty charakteryzujące się perfekcyjnym, wysokiej jakości wykonaniem oraz wieloma zaawansowanymi funkcjonalnościami, wśród których można wymienić:

  • mechanizm automatycznego nawlekania,
  • kontrolę szybkości pracy,
  • regulację docisku stopki.

Niezawodność oraz prostota obsługi to cechy, które jednoznacznie definiują nasz asortyment urządzeń krawieckich. Jednocześnie produkty są niezawodne i pracują bez awarii przez wiele lat. Wszystkie domowe maszyny do szycia zapewniają wysoką precyzję wykonywanych ściegów, a także gwarantują szybką i bezproblemową pracę profesjonalnych krawców. Mamy także rozbudowany asortyment akcesoriów dla tej branży. Urządzenie takie jak maszyna do szycia to również świetny pomysł na prezent, którym możesz obdarować bliską Ci osobę.

Profesjonalne doradztwo doświadczonych fachowców, które oferujemy, pozwoli Ci na wybór maszyny idealnie dopasowanej do Twoich wymagań. Jednocześnie zapewniamy wsparcie po zakupie i pomoc w obsłudze zarówno urządzenia, jak i dołączonego do niego oprogramowania. Wszystkie produkty objęte są wieloletnią gwarancją (2 do 6 lat).

Tanie maszyny do szycia

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz tanie, domowe maszyny do szycia dedykowane zarówno dla osób początkujących, jak i tych, które mają już pewne doświadczenie w krawiectwie i drobnych naprawach odzieży oraz galanterii. Służą one do prac amatorskich i półprofesjonalnych – np. wykonywania pojedynczych, prototypowych egzemplarzy ubrań według autorskiego projektu.

Jak wybrać domową maszynę do szycia?

Stojąc przed zakupem swojego pierwszego urządzenia do prac krawieckich, z pewnością nie wiesz, jaki model wybrać, ani nawet czym się kierować. Na początku warto poprosić o poradę doświadczone osoby - naszych profesjonalnych doradców. Oprócz oferowanego przez nas wsparcia, poniżej zamieściliśmy kilka porad, które pomogą Ci w wyborze i podjęciu właściwej decyzji. Pierwszą kwestią jest rozróżnienie typów urządzeń, z jakimi możemy się spotkać, a są to maszyny do szycia:

  • mechaniczne – sterowane manualnie,
  • elektroniczne – mające wyświetlacz i nowoczesne funkcje,
  • komputerowe – najbardziej rozbudowane, z pamięcią sekwencji wzorów i ustawień.

Do użytku domowego w zupełności wystarczy produkt należący do jednej z dwóch pierwszych kategorii. Które funkcje są przydatne osobom początkującym i warto na nie zwrócić uwagę?

  • Liczba ściegów – wystarczy niewielka ilość. Niezbędny będzie ścieg prosty i do obrzucania, a także zygzak. Opcjonalnie tzw. elastyczny do szycia dzianin.
  • Regulacja wymiarów ściegu – nie jest to konieczne, ale jeżeli możesz zainwestować wyższą kwotę, to zdecydowanie wybierz model wyposażony w płynną kontrolę gęstości oraz szerokości.
  • Zmiana położenia igły – minimum to podstawowe przesunięcie od środka stopki do lewej strony. Perspektywicznym wyborem będzie urządzenie z płynną regulacją.

Inne funkcje i wyposażenie, które powinna mieć maszyna do szycia, to m.in. nawlekacze do igły, nożyki do obcinania, metalowe płytki ściegowe z podziałką oraz regulowany docisk stopki. Mają one niebagatelne znaczenie podczas nauki - znacznie ją ułatwiają. Istotne, byś wybrał produkt markowy - to gwarancja funkcjonalności i długiej żywotności.

Domowe maszyny do szycia w niskich cenach

Szukając domowej maszyny do szycia w dobrej cenie, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na produkty uznanych na świecie marek, które same w sobie są gwarancją wysokiej jakości, solidności wykonania urządzenia i jego niezawodności. Do takich producentów należą Elna, Janome, Juki, Brother, Texi Ballerina, Husqvarna, Redstar, Texi, Pfaff oraz Juno. Wszystkie znajdziesz w asortymencie naszego sklepu internetowego.

Pewnie zastanawiasz się, jaki budżet powinieneś przeznaczyć na zakup. Zakres może być szeroki, gdyż najtańsze urządzenia kosztują kilkaset złotych, a górna półka dla zastosowań nieprofesjonalnych to kilka tysięcy. Optymalna kwota to ok. 1200-1500 zł. Za tę cenę powinieneś kupić maszynę do szycia idealną dla osoby początkującej, która będzie Ci służyć przez wiele długich lat.

Sklep z domowymi maszynami do szycia najlepszych producentów

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy zaoferować Ci bogaty asortyment sprawdzonych produktów krawieckich do użytku domowego. Wszystkie modele, którymi dysponujemy, charakteryzują się intuicyjną obsługą i wysoką wydajnością. Jednocześnie są bardzo precyzyjne i szybkie, dzięki czemu zadowolą zarówno amatorów, jak i przyszłych profesjonalnych krawców, którzy są dopiero na początku drogi.

Jeżeli szukasz taniej maszyny do szycia i chciałbyś uzyskać fachową poradę w zakresie jej wyboru – nie wahaj skontaktować się z nami! Pomożemy Ci nie tylko w zakupie oraz udzielimy wielu cennych rad dla początkujących.

Jest 138 produktów.

Pokazano 1-21 z 138 pozycji
Aktywne filtry