Filtruj po cenie

Filtruj według

Tagi

Brak zdefiniowanych tagów.

Hafciarki i maszyny do haftowania

Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż nowoczesnych hafciarek oraz maszyno-hafciarek. W bardzo bogatym asortymencie znajdują się produkty uznanych w branży krawieckiej marek, m.in.: Husqvarna, Happy, Texi, Redstar, Brother, Elna, Janome oraz Pfaff. Wszechstronne urządzenia pozwalają na szycie i haftowanie bez konieczności zakupu osobnego wyposażenia. Wszystkie podstawowe zadania, takie jak wyszywanie ozdobnych haftów na ubraniach, możesz zrealizować jednym produktem. Wyróżnia je jakość wykonywanych ściegów oraz solidna konstrukcja samych urządzeń.

Funkcjonalne i tanie hafciarki zapewniają bardzo dużą prędkość pracy. Nowoczesne modele zostały wyposażone m.in. w:

 • czytelne wyświetlacze,
 • automatyczne chwytaki,
 • mechanizmy nawlekania i obcinania nici,
 • systemy pozycjonowania igieł,
 • możliwość ryglowania.

Zależnie od maszyny, użytkownik ma możliwość skorzystania z różnych wbudowanych w sprzęt haftów i czcionek – również z polskimi fontami – gotowych do użycia. Może też zaprojektować swoje autorskie wzory. Ponadto urządzenia wyróżnia prosta i intuicyjna obsługa.

Każda dostępna w naszej ofercie hafciarka komputerowa to produkt, który z powodzeniem sprawdzi się zarówno w profesjonalnej pracowni krawieckiej, jak i amatorskich zastosowaniach domowych. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją. Ponadto dostarczamy do nich części zamienne oraz niezbędne akcesoria.

Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaką hafciarkę wybrać na początek i od czego zacząć naukę haftowania to nasi fachowcy udzielą Ci profesjonalnej, rzeczowej porady, a także pomogą w doborze odpowiedniej maszyny dostosowanej do Twoich potrzeb. Każde sprzedawane urządzenie ma załączoną polskojęzyczną instrukcję obsługi i pozwala na pracę ze specjalistycznym oprogramowaniem.

Jaką hafciarkę wybrać?

Częstym problemem, przed jakim stają nasi klienci jest wybór hafciarki. O ile zakup urządzenia do celów amatorskich nie wymaga rozważań i zazwyczaj najtańszy, lecz markowy model spełni oczekiwania, to już wybór maszyny do haftowania z myślą o prowadzeniu profesjonalnej działalności wymaga pewnych przemyśleń. Podstawowe parametry i tematy, na jakie warto zwrócić uwagę to:

 • wielkość pola haftu,
 • szybkość pracy,
 • długość gwarancji,
 • dostępność części zamiennych,
 • oferta opcjonalnych akcesoriów.

Kompletując wyposażenie do własnej pracowni, powinniśmy również zastanowić się nad wyborem pomiędzy urządzeniem jednoigłowym, a wieloigłowym. Pierwsza propozycja będzie atrakcyjniejsza cenowo, jednakże sprawdzi się bardziej w domu niż profesjonalnym zakładzie. Głównym mankamentem jest konieczność każdorazowej, ręcznej wymiany nici, jeżeli mamy do czynienia z wielokolorowym projektem. Dodatkowo wybór akcesoriów w tym wypadku jest bardzo okrojony – nie będziemy mogli wykorzystać np. bardzo praktycznych cylindrycznych tamborków do czapek.

Nie ulega wątpliwości, że wieloigłowa maszyna do haftu komputerowego będzie najlepszym wyborem. Odmienna konstrukcja i wąskie ramię pozwolą na pracę w niedostępnych miejscach, a większa ilość igieł to po prostu komfort wykonywania wielokolorowych realizacji bez konieczności ciągłej, ręcznej zmiany nici. Jakie jeszcze są zalety tego rozwiązania?

 • Wolne ramię umożliwiające tworzenie wzorów na gotowych produktach.
 • Solidna i wytrzymała konstrukcja oraz uchwyt do tamborków.
 • Szeroki asortyment dodatków i akcesoriów m.in. do wykonywania wzorków na skarpetach i rękawiczkach.

Zasadniczą sprawą jest również wybór pomiędzy hafciarką a maszyno-hafciarką. W profesjonalnych zastosowaniach lepiej postawić na pierwsze rozwiązanie. Osobno zakupujemy wówczas maszynę do szycia.

Czym się różni hafciarka od maszyno-hafciarki?

Rozwój techniki przynosi wiele interesujących rozwiązań również w dziedzinie maszyn krawieckich zarówno do zastosowań amatorskich, jak i profesjonalnych. Wybierając pomiędzy dwoma osobnymi urządzeniami a sprzętem typu 2w1, warto się zastanowić, jakie są zalety i ograniczenia obu opcji. Czym zatem różni się hafciarka od maszyno-hafciarki?

Pierwsza z nich pozwala jedynie na wykonywanie prac stricte związanych z nakładaniem wyszywanych wzorów na odzież, buty i galanterię, a także torby czy plecaki. Osobno musimy wówczas nabyć maszynę do szycia. Czy to wada, czy zaleta? Radzimy wybrać dwa dedykowane różnym celom urządzenia. Powód jest prosty – gdy wykonywany jest haft, można poświęcić czas na inne zlecenia. Dysponując kombajnem 2w1, oszczędza się miejsce, lecz w jednym momencie można korzystać tylko z jednej funkcjonalności, co bardzo nas ogranicza.

Jeżeli dysponujemy małym budżetem, możemy pokusić się o zakup maszyno-hafciarki, która okaże się tańszym rozwiązaniem, niż zakup dwóch profesjonalnych urządzeń osobno. Trzeba jednak pamiętać, że wraz z rozwojem zakładu krawieckiego przyjdzie moment, w którym będziemy musieli zakupić zarówno hafciarkę, jak i maszynę do szycia.

Maszyna do haftu komputerowego

Kompaktowa forma i bogata funkcjonalność sprawiają, że oferowane przez nas maszyny do haftu komputerowego sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających, profesjonalnych zastosowaniach. Duża powierzchnia pola oraz wysoka prędkość haftu to niejedyne zalety dostępnych u nas urządzeń. Dysponujemy modelami wyposażonymi w automatyczne cięcie nici, system łatwego nawlekania, a także wyraźny i przejrzysty, dotykowy panel sterowania.

Oferowane przez nas produkty wraz z opcjonalnymi akcesoriami umożliwiają wykonywanie eleganckich, autorskich haftów m.in. na butach i czapkach bejsbolowych. Mają wbudowane kilkadziesiąt gotowych wzorników czcionek. To również precyzyjne pozycjonowanie dzięki zastosowaniu wskaźnika laserowego. Jeżeli szukasz maszyny do haftowania dedykowanej profesjonalnym zastosowaniom, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-21 z 40 pozycji
Aktywne filtry