JUKI HZL-12Z

450,00 zł
Brutto
Dostępny w magazynie
Ilość

JUKI HZL-12Z to nowość na polskim rynku. Ta kompaktowa maszyna łączy w sobie wszelkie funkcje niezbędne do podstawowego szycia w domu. Stabilna konstrukcja, precyzja wykonania, wahadłowy chwytacz, 4-punktowe ząbki, pokrętło wyboru ściegów, oświetlenie LED zapewniają wysoki komfort użytkowania, niski poziom hałasu oraz wysoką jakość wykonywanych ściegów. JUKI HZL-12Z ma transport dostosowany do szycia lekkich i delikatnych materiałów, a także bardziej wymagających (jeans). Dzięki temu, że maszyna jest lekka, poręczna i prosta w obsłudze, mogą z niej korzystać osoby dorosłe, jak również młodsi użytkownicy, oczywiście pod nadzorem.

Szczegóły techniczne: 
- 4 wzory ściegów
- 4-stopniowe obszywanie dziurki
- chwytacz wahadłowy
- regulacja długości ściegu
- wolne ramię
- szycie wstecz
- oświetlenie LED
- 4-punktowe ząbki
- automatyczny nawlekacz nici

Wyposażenie:
- stopka uniwersalna
- stopka do dziurek
- przecinak
- szpuleczki
- wkrętaki 2 szt.
- pokrowiec 
- zestaw igieł
- pędzelek
- nasadka na szpulkę
- rozrusznik nożny i kabel zasilający

Do każdej maszyny dołączona jest czytelna instrukcja obsługi. Każda maszyna posiada 2 lata gwarancji w systemie "door to door".


Szczegóły gwarancji (oglądaj online lub pobierz na dysk).

Automatyczne nawlekanie nitki igłowej, pozwala na bardzo proste i szybkie nawleczenie nitki na igłę. Cała operacja trwa raptem parę sekund i nie ma znaczenia czy nitka została równo obcięta, czy jest postrzępiona.
Chwytacz wahadłowy zapewnia cichą pracę maszyny oraz szybką wymianę szpuleczki. Ponadto dzięki przeźroczystej osłonie możemy łatwo sprawdzić czy nitka się nie kończy.

Na maszynie JUKI HZL-12Z możesz również obszywać dziurki (w czterostopniowym cyklu). Do tego celu służy specjalna stopka (dołączona do maszyny).
Dzięki możliwości zdemontowania części stolika maszyny (tutaj ukryty jest pojemnik na akcesoria), otrzymujemy tzw "wolne ramię", na które możemy nałożyć i podszyć elementy zamknięte odzieży np. nogawkę.
Zmiany ściegu dokonujemy za pomocą pokrętła. To samo pokrętło umożliwia nam ustawienie pozycji igły podczas szycia oraz regulację szerokości ściegu. 
Maszyna wyposażona jest w energooszczędne oświetlenie LED. Takie rozwiązanie zapewnia ponadto komfort pracy w gorące dni (nie grzeje się).

Product Details

JUKI

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone*

Powiązane produkty

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
Zamknij

WITAJ W TECHMASZ!

Zarejestruj się już teraz!

Zarejestruj poprzez Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.