PLOTER TNĄCY BROTHER SDX1000

2 240,00 zł
Brutto
Dostępny w magazynie

Nowy ploter tnący firmy Brother. Szybki, cichy, niezawodny.

Ilość

Opis produktu
Jeden z najbardziej zaawansowanych ploterów tnących z wbudowanym skanerem. Firma Brother wprowadzając do urządzenia ScanNCut SDX1000 najnowocześniejsze rozwiązania, maksymalnie ułatwiła obsługę tego urządzenia oraz znacznie przyspieszyła i wyciszyła jego pracę.
W nowym modelu nie ma potrzeby samodzielnego ustawiania długości ostrza- dzięki w pełni zautomatyzowanemu procesowi urządzenie zrobi to za Ciebie.
Brother SDX1000 posiada 682 wbudowane wzory, 9 krojów czcionek, pamięć wewnętrzną 1gb oraz lepszej jakości skaner o rozdzielczości 600dpi. Jeszcze większy, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 12,7cm zdecydowanie ułatwia pracę przy skomplikowanych kreacjach.
Urządzenie pozwala na importowanie wzorów za pomocą USB bądź WI-FI. Obsługuje pliki w formatach: PES,PHC,SVG,FMC

Zastosowanie

Ploter tnący Brother Scan’n Cut to innowacyjne urządzenie o wielu rozmaitych zastosowaniach. Idealnie nadaje się do scrapbookingu, czyli wycinania artystycznych wzorów z kartonu, przydatnych do tworzenia np. kart okolicznościowych. Za pomocą tej maszyny z łatwością wytniesz dowolny wzór z folii flex lub flock i spersonalizujesz swoją odzież. Scan’n Cut nadaje się nie tylko do pracy w warunkach domowych, nie straszne mu większe, komercyjne projekty. To niesamowite narzędzie służy nie tylko do wycinania kartonu, papieru lub folii. Z łatwością radzi sobie nawet z trudniejszymi materiałami jak filc, czy naturalna skóra, dzięki czemu z łatwością zaprojektujesz oraz wytniesz wykroje do swoich projektów krawieckich.

Projektowanie wzorów

Ploter Scan’n Cut w swojej pamięci podręcznej zawiera bardzo szeroką paletę gotowych figur i kształtów. Za pomocą ekranu dotykowego możesz je edytować zmieniając ich położenie bądź wielkość.
Jeżeli nie chcesz korzystać z gotowych wzorów, możesz zaprojektować własne w dowolnym programie wektorowym bądź darmowym programie Brothera ScanNCutCanvas. Użytkownicy, którzy nie mają potrzeby, bądź korzystanie z tego typu programów sprawia im problemy, mogą narysować wybrany wzór na kartce, a ploter dzięki wbudowanemu skanerowi rozpozna i wytnie narysowany kształt.

Zasada działania

Kawałek materiału bądź folii umieszczony na macie tnącej, wycinany jest za pomocą noża sterowanego przez komputer. Ploter radzi sobie nawet z bardzo szczegółowymi motywami oraz wycina wewnątrz figur. Docisk oraz długość noża możemy ustawiać manualnie bądź wybrać opcję automatycznego ustawienia noża tnącego.
Ploter Scan’n Cut nie tylko wycina, doskonale radzi sobie z rysowaniem, bigowaniem(embossing) bądź dozowaniem kleju(foiling)- w tym celu wystarczy wymienić nóż tnący na pisak, narzędzie do bigowania bądź dozownik kleju.

Dane techniczne

-dotykowy ekran LCD o przekątnej 12,7cm 
-682 wzory zapisane w pamięci urządzenia
-9 krojów czcionek
-pamięć wewnętrzna 1gb
-skaner o rozdzielczości 600dpi
–2 wejścia USB
-WI-FI
-obsługuje pliki w formatach: PES,PHC,SVG,FMC 
-automatyczne ustawianie długości ostrza
–maksymalny obszar skanowania 305x610mm

Akcesoria w zestawie z ploterem

-mata standardowa CADXMATSTD12
-nóż standardowy do uchwytu automatycznego 
-automatyczny uchwyt noża standardowego 
-arkusz papieru do cięcia 30×30 cm
-szpatułka
-dotykowe pióro
-pokrowiec na akcesoria
-kabel zasilający
-instrukcja obsługi w języku polskim

GWARANCJA

-24 miesiące gwarancji w przypadku zakupu na osobę prywatną
-12 miesięcy gwarancji w przypadku zakupu na firmę

Product Details

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone*