STEBNÓWKA BROTHER S7300A-433/PFL NEXIO PREMIUM

7 030,00 zł
Brutto
Dostępny na zamówienie
Innowacyjna automatyczna stebnówka 1-igłowa z elektronicznym systemem transportu wyposażona w energooszczędny silnik servo, zamontowany bezpośrednio na wale głównym maszyny (system Direct Drive). Wyposażona w czujnik pogrubionego szwu i krótkie obcinanie nici. Przeznaczona do szycia materiałów lekkich i średnich. Automatyczne funkcje: ryglowanie z możliwością programowania wielkości rygla początkowego i końcowego, obcinanie nici, podnoszenie stopki, pozycjonowanie igły oraz programowanie parametrów szycia.
Ilość

       Innowacyjna automatyczna stebnówka 1-igłowa z elektronicznym systemem transportu wyposażona w energooszczędny silnik servo, zamontowany bezpośrednio na wale głównym maszyny (system Direct Drive). Wyposażona w czujnik pogrubionego szwu i krótkie obcinanie nici. Przeznaczona do szycia materiałów lekkich i średnich. Automatyczne funkcje: ryglowanie z możliwością programowania wielkości rygla początkowego i końcowego, obcinanie nici, podnoszenie stopki, pozycjonowanie igły oraz programowanie parametrów szycia. Kolorowy wyświetlacz LCD z panelem dotykowym. Intuicyjne, graficzne menu z ikonami zapewnia prostą obsługę maszyny. Port USB, który umożliwia kopiowanie programów i ustawień do innych maszyn oraz aktualizowanie oprogramowania.

W maszynie zastosowano nowy model chwytacza, który zwiększa zakres grubości szytych materiałów, system smarowania zapobiegający przypadkowemu zabrudzeniu  olejem oraz system minimalizujący ryzyko złamania igły. System półsuchy.
 
Parametry techniczne:
 
S-7300A-403 NEXIO PREMIUM
 
Prędkość szycia: 5000 (ściegów/min)
Długość ściegu: 5 mm
Rozmiar igieł: #11 - #18
System igieł: DBx1
Wysokość podnoszenia stopki: 16 mm

Gwarancja: 12 miesięcy
 

Product Details

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone*