KROJOWNIA 2,8 MB X 1,83 SZER.

12 479,00 zł
Brutto
DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
Stół krojczy SK-3 z urządzeniem lagującym UL-3 służy do warstwowego lagowania tkaniny i następnie jego rozkroju na elementy przy pomocy noży krojczych tarczowych lub pionowych.
Ilość

Stół krojczy SK-3 z urządzeniem lagującym UL-3 służy do warstwowego lagowania tkaniny i następnie jego rozkroju na elementy przy pomocy noży krojczych tarczowych lub pionowych.

Stół krojczy SK-3 jest podstawowym wyposażeniem krojowni materiałów w zakładach krawieckich i tapicerskich. Nowoczesna i zmodernizowana konstrukcja została zaprezentowana po raz pierwszy na  Targach INTERMASZ 2008 w marcu.

Całość konstrukcji jest wykonana ze stalowych profili zamkniętych co zapewnia odpowiednią trwałość i sztywność. Blat roboczy z płyty laminowanej o gr. 25 mm z brzegami wykończonymi kątownikami aluminiowanymi, daje również gwarancję wieloletniej trwałości. Stół krojczy SK-3 jest wykonany w technologii modułowej, co w każdej chwili umożliwia jego prostą i szybką rozbudowę. Możliwa jest również regulacja wysokości stołu, oraz jego wypoziomowanie przy pomocy śrub nastawczych. Urządzenie lagujące UL-3 jest opcjonalnie montowane do stołu krojczego SK-3 i służy do wielowarstwowego lagowania tkanin na blacie roboczym. Po założeniu wałka tkaniny, możliwa jest obsługa urządzenia przez jedną osobę. Wbudowany odkrawacz tkanin pozwala automatycznie odcinać każdą rozwiniętą warstwę materiału. Zastosowanie stołu SK-3 z urządzeniem lagującym UL-3 znacznie usprawnia pracę w krojowni, oraz podnosi jej wydajność bez zwiększenia zatrudnienia.

UWAGA !!! Cena krojowni z odkrawaczem automatycznym.

W cenie jest zawarty koszt transportu stołu do klienta oraz montaż.

Urządzenie lagujące wyprodukujemy w ciągu 7 dni roboczych.

Opcje dodatkowo płatne:
- wózek lagujący wyposażony w rynnę do lagowania materiału z paczki: 250 zł netto 
- wózek lagujący obrotowy: 500 zł netto 
- kabel zasilający dolny: 80 zł netto/mb

Dostępne są również dłuższe stoły w następujących cenach:

Product Details

REXEL

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone*