Książka "O SZYCIU" Jan Leśniak

59,00 zł
Brutto
Dostępny w magazynie
Ilość

„O szyciu” Janka Leśniaka to pięknie wydana i zupełnie wyjątkowa pozycja na przedświątecznym rynku.

Znakomity pomysł na prezent gwiazdkowy dla pasjonatek szycia. Mamy w ręku bardzo cenny i bogaty materiał szkoleniowy ujęty w formie czternastu szyciowych zadań dla osób, które czują modowego bluesa, zaczynają albo już wsiąkły i teraz szukają inspiracji i wsparcia w kreatywnym rozumieniu sztuki krawieckiej.

Instruktaż krok po kroku odsłania tajemnice rzeczy poważnych: technologii kroju i szycia tkanin i dzianin, zdejmowania miary, rysowania wykrojów, wszywania rękawów, kieszeni, czy kaptura, ale również szczęśliwie zbacza w stronę tematów stricte artystycznych jak malowanie nadruków, farbowanie, aplikacje. Nic nie dzieje się przypadkiem. Piękna osobowość autora – równocześnie artysty i projektanta mody niezdolna jest zachować konwencję tej książki na poziomie „zwykłego” podręcznika szycia.

I całe szczęście! W komentarzach, anegdotach i uroczych opowieściach, które snują się wokół treściwej zawartości szkoleniowej czytamy o tym, co najważniejsze w szyciu-życiu, o mozole poszukiwania swojej drogi, walce o siebie i swoje miejsce. To bardzo wciągający wątek, na ile autobiograficzny, niech to już pozostanie tajemnicą autora, jednak zaręczam, że przeczytacie go z wypiekami. Terapeutyczny walor szycia zwycięża w finale, jest więc szczęśliwe zakończenie i w dodatku praca domowa do odrobienia – trzeba teraz samemu i dla siebie uszyć wszystkie czternaście prac.

Do dzieła!

Przykładowa strona:

Product Details

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone*

Powiązane produkty