Książka Mamo, Uszyj Mi Anna Maksymiuk-Szymańska

49,00 zł
Brutto
Dostępny w magazynie
Ilość

Wygodne kreacje dla małych księżniczek i żywiołowych urwisów!

Dawno, dawno temu... każda matka sama szyła ubrania dla swoich pociech. Kupowanie ich w sklepie było nie tylko niepotrzebnym (i sporym!) wydatkiem, ale wręcz plamą na honorze. Przecież rodzice najlepiej wiedzą, w czym ich dziecku będzie najwygodniej. Ta tradycja upadła wraz z nadejściem ery gotowej konfekcji. Teraz na szczęście wraca. Dlaczego? Bo współcześni rodzice zrozumieli, że tak jest taniej i oryginalniej,a samodzielne szycie zapewnia dużo radości i mnóstwo satysfakcji z nowego, ładnego i niebanalnego ciuszka.

Przeczytaj przykładowy rozdział książki: link

Wie o tym dobrze autorka książki Co za szycie!, która już chwilę po premierze stała się bestsellerem. Tym razem autorka proponuje swoim czytelniczkom pozycję o ubraniach dla dzieci, w której znajdziesz szczegółowe porady, dokładne ilustracje i gotowe wykroje. Sprawdź „przepis” na sukienkę z falbaną, marynarkę, koszulę, bluzę z kapturem, T-shirt, spodnie i czapkę. Punkt po punkcie zgłębiaj tajniki wykończeń, a także odkrywaj sprytne i proste rozwiązania problemów związanych z projektowaniem i szyciem ubrań. Dowiedz się, jak zadbać o wygodę ubrań, żeby Twoje dzieci nie czuły się w nich skrępowane. Czytaj, szyj i ciesz oko efektami swojej pracy.

Spis treści:
WSTĘP
Rozdział 1. Szycie dla dziecki - co musisz wiedzieć
Rozdział 2. T-shirt
Rozdział 3. Bluza raglanowa
Rozdział 4. Bluza z kapturem
Rozdział 5. Spodnie pumpy
Rozdział 6. Spodnie klasyczne
Rozdział 7. Sukienka z falbaną
Rozdział 8. Sukienka z kontrafałdą
Rozdział 9. Spódniczka z koła
Rozdział 10. Koszula
Rozdział 11. Marynarka
Rozdział 12. Czapka i komin
ZAKOŃCZENIE
BIBLIOGRAFIA

O autorce
Anna Maksymiuk-Szymańska — absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim i Wrocławskim, z wykształcenia dziennikarka, projektantka, specjalistka ds. PR. Swoją przygodę z modą rozpoczęła ponad 10 lat temu. W tym czasie stworzyła pierwszą modową telewizję internetową Babskie TV, agencję marketingowo-PR ową Babski PR oraz pierwszy w Polsce vlog o szyciu, Cozaszycie. Obecnie rozwija swoją markę odzieżową em em szop, szyje, nagrywa i realizuje swoje pasje.

Product Details

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone*

Powiązane produkty